top of page

TCDIC Group

Public·36 members

(TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË) Kosova Zvicra shiko live 09/09/2023


0:42Gazetari nga Kosova live në Euronews: Nuk jam shqiptar, jam kosovar, shokohet moderatorja (VIDEO). Lajme. March 12, 2023.Kosova ime · Euronews Albania · 12 mar 2023
RTK+. Digjet një shtëpi në Prishtinë, zjarri nuk po ndalet që 40 minuta. Today at 2:08 AM. Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka thënë se i ka humbur ana e zjarrtë për lojën e futbollit për shkak të mungesës së tifozëve dhe emocionit që ofrojnë ata me brohoritjet e tyre në stadiumin Fadil Vokrri. AlbKanale - Shiko Tv Shqip ju ofron mundësinë të shikoni mbi 350 kanale Shqip dhe të huaja FALAS në të gjitha pajisjet Android! "Xhemail Prishtina" nr. RTK live. Banka TEB u uron suksese reprezentacionit të Kosovës dhe të Turqisë Kampionati zviceran është ai i radhës që do të pezullojë evenimentet sportive.


RTK 1 Live; RTK 3 Live; RTK 4 Live; ABC News Live; Opoja Tv Live; NBA TV Live; Premier League Live; KLAN TV Live; Taraftarium Taraftarium24 Netspor Trgool Webspor Selçuksportshd Futbolcafe. Alle Radiostreams und Radiosender im Überblick. Related Videos. Kosovo gegen Slovenia Live-Ticker (und kostenlos Übertragung Video Live-Stream sehen im Internet) startet am 10. TV Channel. Coronavirusi është tema kryesore në mediet botërore. 01:16. Pages Liked by This Page.


Balerini... Dafina Zeqiri në një lidhje të re dashurie? – Ja kush është ai Petrol Company fillon lojën shpërblyese të shumë pritur me sms Getinjo dhe Vivien ndahen? Petrol Company Petrol Company fillon lojën shpërblyese të shumë pritur me smsPetrol Company Showbizz Fero ndalon veturën për të falur namazinShowbizz A janë ndarë përfundimisht çifti i njohur Vivien dhe Getinjo? Showbizz Gallatë “AZET u bë i famshëm nga …”- Menaxheri Jetmir Agaj rrëfen historin motivueseGallatë Filma Ky është seriali i ri më i shikuar në NetflixFilma Prishtina Tocket Oferta për udhëtimet e fundvititPrishtina Tocket EMISIONET KANAL10 🔴 10Minuta Sport - 08.


Bereits 2002 reichte das Programm für 15 Stunden am Tag. 12 Prishtinë, 10000 Republika e Kosovës Powered by OnAir. FM Sporti në RTK. News & Media Website. Shiko Ndeshje Live Ndeshje futbolli Live Ndeshje. Shkabaj. net, Shkabaj. mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment. Live « Vorh. SUPERLIGA FUTBOLL Mbyllet java e 7-të e elitës së futbollit.


Media. Today at 12:30 AM. Canlı Maç izle Online Maç izle Justin tv izle Kaçak Maç izle Bedava Maç izle Maç Yayınları. A RTK -LIVE Shqip/ Albanische TV / Albanian TV. RTK. Pas një ndërprerje prej më shumë se 2 muajsh, Bundesliga do të rifillojë sezonin me një supersfidë Media. RTK 3 Live; RTK 4 Live; ABC News Live; Opoja Tv Live; NBA TV Live; Premier League Live; KLAN TV Live; Taraftarium Taraftarium24 Netspor Trgool Webspor Selçuksportshd Futbolcafe.


Live ansehen, finden Sie Informationen für diese TV-Station online. It headquartes is located in Pristina. TvMAK. Com, RTK 1, RTK 1 live, shiko RTK1 live, RTK kosove online, shiko RTK drejtperdrejt, radio televizioni i kosoves, tvmak. com, Shiko tv shqip, shqip tv, shiko tvmak, tv mak, ShqipTV, IPTV, Shqip TV Live online, Live Albanian TV, Kosovo TV, Drejtpërdrejt TV, Live Televizione Shqiperi Kosove Maqedoni Canlı Maç izle Online Maç izle Justin tv izle Kaçak Maç izle Bedava Maç izle Maç Yayınları. Askush nuk e di se si do të ndryshojë futbolli pas COVID-19, kur dhe si do të rifillojë, modelimi i kalanderëve dhe tregu i transferimeve… një terren i panjohur që do të zbulohet gjatë ditëve në vazhdim RTK.


TV, Televizioni Shqiptar ne Internet. Live U-TV odds are viewable in SofaScore's Football livescore section. Një qytetar tenton t’ia dhurojë Kurtit dy vezë të ziera, ia fluturon nga dora një zyrtar i VV’së Sporti në RTK. Fixtures / Results / TV Schedules / Live Streams. Coronavirusi, pezullohet edhe futbolli zviceran.


Dy grupe muzikore nga Zvicra e një nga Kosova thërrasin në Pejë për liri të lëvizjes për kosovarët Dy grupe muzikore nga Zvicra e një nga Kosova thërrasin në Pejë për liri të lëvizjes për kosovarët 4 Nëntor, 2019 - 9:01 pm “Visa Freedom For Kosovo” po shtegton edhe në Pejë. Ky turne si lokacion tani ka kinemanë “Jusuf Gërvalla”, ndërsa nis më datë 07 nëntor duke filluar nga ora 20:00. Dy grupe nga Zvicra, “DIE DIE BE”, “TERRY BLUE” si dhe një grup muzikor nga Kosova i quajtur “ZWADA”, do të performojnë në kuadër të turneut “VISA FREEDOM FOR KOSOVO”, turne ky ku si qëllim kryesor ka promovimin e lirisë së lëvizjes.


“Përveç kësaj, kjo ngjarje ka për qëllim edhe mbështetjen e të rinjve për të qëndruar të fortë dhe të shëndetshëm deri në realizimin e kësaj të drejte të mohuar për kosovarët. Muzika shënjon një prej formave më të fuqishme të reagimit ndaj padrejtësive, prandaj edhe është mjet përbashkues”, thuhet në njoftimin për media. “Die Die Be” janë një kolektiv nga Zvicra. Karakteristikë e këtij grupi janë artistët dhe muzikantët e ndryshëm të cilët e bëjnë unik organizimin e tyre. Në Kosovë, ata do të vijnë për të transmetuar materien dhe shpirtin, dy synime këto që tash e disa vite i ndjekë grupi, thuhet më tej në njoftim. “Terry Blue” është bend i krijuar në vitin 2015 dhe janë nga Zvicra. Zhanri i tyre është elektro-folk dhe pop.


Program me muzike shqiptare te te gjitha krahinave dhe trevave shqiptare. 23:37. We don't offer a TV schedule here, if you would like to watch this match on TV you'll probably find it it on some more popular channels like iTV, BBC, Al Jazeera Sports, Sky Sports, Gol TV, Canal+, SportTV, FOX Soccer, Setanta, ESPN, etc.


QPS Ndalohen dy zyrtarë të lartë të Qendrës për Punë Sociale në Prishtinë, dyshohen për keqpërdorim të detyrësQPS E fundit Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu-Kodra paditë ministren Albulena HaxhiuE fundit Aktuale “Punëtorët vijnë me pizhame e miniqa” – sindikata e RTK-së kërkon nga Besnik Boletini ta lirojë postin eAktuale SPORT 10 Xhaka Xhaka: Ndeshja kundër Kosovës e veçantë dhe emocionuese Kombëtarja e Zvicrës është duke e zhvilluar konferencën për media para ndeshjes kundër Kosovës.


Edhe këtë nese e lejon UEFA! News & Media Website. Weiter » Live: FRI: Nov 11 + 10:00: Albanien 2 - 1 Kosovo: ESPN3, ESPN App, Sky HD, Blue To G … Live: U21: Nov 13 + 13:00: Kosovo U-21 0 - 1 Albanien U-21: RTSH 1, RTSH Sport: Live: UNL: Nov 15 + 14:45: Slowenien 2 - 1 Kosovo: fuboTV, ESPN3, ESPN App, TUDN. com, … Live: U21: Nov 17 + 11:00: Türkei U-21 3 - 0 Kosovo U-21: Live Watch live, find information here for this television station online. Fitorja e tretë radhazi, Werner: Triumf i bukur, jemi në rrugën e duhur Web TV Shqiptar, Shqiperia.


Watch free and without limits hundreds of Albanian, Italian and foreign TV channels. Nur ein Jahr später, 2003, sendete RTK schließlich täglich 24 Stunden am Stück. Zvicra është shteti i radhës që po përballet me Coronavirusin. INFO 3 LIVE. RTK Radio Kosova Internetradio kostenlos online hören auf radio. de.


This site is compatible with PC, Smart TV, tablet and mobile phone. Sporti në RTK. NGO Me Dhe Për Sportin - MDPS. Filma artistik shqiptar dhe tv shqiptare live, Top Channel, TV Klan, TVSH, RTK, TV Klan, VizionPlus, Alsat SuperSonic, etj. Watch free and without limits hundreds of Albanian TV channels.


RTK Live RTKLive RTKLive Mungojnë: Zvicra


RTV Islam: Ballina Ballina · Lajme · Kosova · Shqipëria · Rajon · Zvicra · Europa · Bota · Islam · Kuriozitete · Familja · Kuzhinë · Shëndetësi · Video · Teknologji · Live


Lajmi.net – Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet Vjosa do shuhet si histori turpi, është produkt njëpërdorimësh i Kurtit. Greqia dhe Kosova, “armike” me Shqipërinë për shkak të Perëndimit. Shiko më


Ballina - Gazeta10Gazeta10 Facebook Instagram Youtube Kanal10 Lajme Sport 10+ Search KANAL 10 LIVE VIDEO TE KANAL 10 politiko “Kurti nuk kthen përgjigje – asnjëherë nuk kemi qenë në gjendje më të keqe” – veterani Qeriqipolitiko VIDEO Kush ishte lideri më i drejtë karshi veteranëve? – veterani, Xhevdet QeriqiVIDEO Çka bënë Edi Rama e Ramush Haradinaj kur filloi ‘rrufeja’ e parë e Gjykatës Speciale? – Sylapolitiko ‘Revoltohet’ ish luftëtari i UÇK-së derisa flet për Specialen: Çfarë drejtësie është kjo? politiko “80 mijë njerëz të vriten që të çlirohet Kosova” – kush i tha kështu ish këshilltarit të Thaçit? VIDEO Dallimet e Thaçit si luftëtar dhe si pushtetar? – Halil Matoshipolitiko TEMA E GAZETËS HISTORI Dosja e plotë: Gjyqi ndaj Ibrahim Çelos në Selanik për vrasjen e Hasan PrishtinësHISTORI Jo përdorimit politik të FSK-së! LAJMI I FUNDIT Kurti: Kosova nikoqire e Lojërave Mesdhetare Prishtina 2030, arritje e jashtëzakonshmeLAJMI I FUNDIT Veri “Gjaku i dëshmorëve nuk shitet” – Fillon ndërtimi i shtëpive të shqiptarëve në veriVeri Sveçla: Sekuestrohen 20 pajisje të prodhimit të kriptovalutave në Zubin PotokVeri Arrestohet një ish-polic serb në Leposaviq, ishte në kërkim qe dy viteVeri Bote Mbretëria e Bashkuar, Kanadaja, Suedia dhe Ukraina padisin IraninBote Ohër Gashi: Vuçiq do të paraqes humbjen si fitore, siç kanë bërë gjatë historisëOhër padia Pas padisë së Deliut ndaj Haxhiut, reagon zëvendësministri Blerim Sallahupadia dialogu Takimi Kurti-Vuçiq me 14 shtator, këto pritet të jenë temat kryesore të diskutimitdialogu 10 LIVE DASh përsërit: Kosova nuk duhet të marrë veprime që përshkallëzojnë situatën në veri Bajrami ngre alarmin: Për herë të parë nga Kosova ka ikje masive të punëtorëve të administratës Shtyhet afati për lirimin e objektit komunal në Mitrovicën e Veriut A u zbraps komuna e Mitrovicës së Veriut, për të mos zbatuar vendimin për lirimin e objektit? PDK Lojërat Mesdhetare në Prishtinë, Krasniqi përgëzon Komunën dhe Komitetin OlimpikPDK FSK Ushtarët e Kosovës dhe Shqipërisë stërviten së bashkuFSK LDK Krimet ekonomike intervistojnë nënkryetarin e Prishtinës, Alban ZogajLDK Presidentja Osmani për Lojërat Mesdhetare: Triumf i jashtëzakonshëm i sportit kosovar! Presidentja GJYKIMI SPECIAL Dëshmitari kundër Thaçit dhe të tjerëve: Gjatë luftës përkrahnim LDK-në, sot e mbështesim Kurtin Asnjë detaj edhe pas 4 orësh nga seanca e mbyllur në Hagë “Duart dhe këmbët i kisha gjithmonë të ënjtura nga rrahjet”, Krasniqi emocionohet kur flet për torturat ndaj tij LIVE Krasniqi: Absurde të akuzohem për persekutimin e anëtarëve të LDK-së (VIDEO)LIVE gjykimi special Përfundon bastisja në banesën e ish-këshilltarit të Thaçit, avokati tregon detajegjykimi special Hoxhaj i bindur në pafajësinë e çlirimtarëve: Historia s’mund të rishkruhetgjykimi special TË FUNDIT MË TË LEXUARAT Krimet ekonomike intervistojnë nënkryetarin e Prishtinës, Alban Zogaj Ushtarët e Kosovës dhe Shqipërisë stërviten së bashku Lojërat Mesdhetare në Prishtinë, Krasniqi përgëzon Komunën dhe Komitetin Olimpik Haxhiu: Ata që janë kundër Kodit Civil, duhej të na tregonin para se të anëtarësoheshin në VV “Pregaditjet intenzive” brenda një fjalie, Prindon Sadriu bën dy gabime gjuhësore “Çka kam unë faj që Albini është i mirë? '” - Gashi me lavdata për kryeministrin Aksion i Njësisë Speciale në veri: 50 policë hynë brenda kësaj godine OPINION 10 Qeveria Kurti nuk po i zgjidh problemet ajo është vetë problemiFaton Abdullahu Ja si e ka tranformuar mafian pushtimi rus i Ukrainës“The Economist” Më keq se intervenimi policor është vetëm zmbrapsja! Halil Matoshi Shifrat që shpërfaqin mashtrimin e qeverisëRamush Haradinaj Hagë, heshtja e frikshme përballë Speciales Arben Ahmeti Qeveria Kurti nuk po i zgjidh problemet ajo është vetë problemiFaton Abdullahu Më keq se intervenimi policor është vetëm zmbrapsja! Halil Matoshi Shifrat që shpërfaqin mashtrimin e qeverisë Ramush Haradinaj Ja si e ka tranformuar mafian pushtimi rus i Ukrainës “The Economist” Hagë, heshtja e frikshme përballë Speciales DUHET LEXUAR Kurti: Kosova nikoqire e Lojërave Mesdhetare Prishtina 2030, arritje e jashtëzakonshme Kryeministri Albin Kurti ka njoftuar që Kosova do të jetë nikoqire e Lojërave Mesdhetare Prishtina 2030 duke e cilësuar si arritje të jashtëzakonshme faktin që...


März 2020 um 17:00 (UTC Zeitzone), in Women's Euro, Qualification Group A, Europe. Ndërkohë që rregullat e lojërave pak a shumë mbeten të njëjta, mënyra e shikimit, konsumimit dhe interpretimit ka ndryshuar në mënyrë drastike. AKTUAL – PËRMBYTJET NGA DEGRADIMI I LUMENJVE. 0:46. Kanali zyrtar i Radio Televizionit të Kosovës Adresa: Rr.


Ndiqeni LIVE ndeshjen Serbi - Zvicër Ndiqeni LIVE ndeshjen Serbi – Zvicër. Ndeshjen Serbia – Zvicra mund ta shikoni në Insporti, në linkun e bashkëngjitur nga


zvicer Shkrirja e akullnajës zvicerane zbulon alpinistin e zhdukur që nga viti 1986 I riu nga Kosova rrezikon dëbimin nga Zvicra, i shpëtoi jetën e një


(((sport tv##))) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt 8 shta 13 orë më parë — In the USA and Canada, soccer Viewers can watch U21 Euro Qualification 2022 onArmenia U21 vs Albania U21 Live Streams 7 orë më parë —


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page