top of page

TCDIC Group

Public·36 members

(FALAS) Armenia U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 8 shtator 2023


Livescore.in: football livescore, tennis, basketball, ice hockey, baseball, handbal, volleyball, rugby and cricket scores. 5000+ competitions live!
[Transmetim i drejtpërdrejtë##] Polonia U21 Kosova 2 orë më parë — [TRANSMETIM<<] Armenia U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt live 12 orë më parë — Euro U21, Ku ta shikoni drejtpërdrejt në TV


Kreu | Radio Televizioni ShqiptarLajme Shko tek Rtsh24 Peleshi pret ministrin e ri të Mbrojtjes të Kosovës: Mbështetje në proceset euroatlantike Shtyhet gjyqi për "Gërdecin"/ Mediu kërkon 90 dëshmitarë, seanca më 22 shtator Gjykata e Posaçme Kundër Krimit dhe Korrupsionit ka vendosur ta shtyjë për 22 shtator seancën për tragjedinë e Gërdecit Ndryshimet në qeverinë Rama, Berisha: Ikën mëkatarë, erdhën mëkatarë! Ish-kryeministri Sali Berisha, njëherësh kryetar i grupit demokrat, nuk ka asnjë shpresë se qeveria e pasardhësit të tij, Edi Rama, Në buxhet 910 milionë lekë/ U përfituan nga 250 jahte që u furnizuan me naftë në portin e Durrësit Në buxhet 910 milionë lekë/ U përfituan nga 250 jahte që u furnizuan me naftë në portin e Durrësit10 mijë ton karburant Shëngjini i prenotuar edhe gjatë shtatorit, ka pasur rritje të numrit të pushuesve Stina e vjeshtës dhe moti i paqëndrueshëm, nuk e mbyllën sezonin turistik në Shëngjin.


Nedim Bajrami në minutën e 66-të Silvinjo: Ishte një ndeshje e mirë, jemi në gjysmë të rrugës “Kemi bërë një ndeshje të mirë, morëm një pikë të rëndësishme, jemi në gjysmë të rrugës, Çekia, trajneri Šilhavý: Turp, duhet të kishim fituar “Është padyshim një humbje. Jemi të zhgënjyer”. Është kjo deklarata e trajnerit të Çekisë, Jaroslav Kapiteni Gjimshiti: Do na vlejë shumë kjo pikë Berat Gjimshiti, një nga më të spikaturit e formacionit kuqezi në Pragë, ka komentuar barazimin 1-1 të arritur përballë Çekisë Bajrami e pranon: Goli më i bukur në karrierë Një goditje nga distanca, një eurogol. “Fortuna Arena” hesht, është Nedim Bajrami.


Ditën e sotme kuqezinjtë e Alban Bushit do të luajnë ndeshjen “Stamford Bridge” ndryshon pamje, do të ngrihen dy luanë 2. 4 m në hyrje Stadiumi ku luan ndeshjet e veta skuadra e Çelsit do të ndryshojë përsëri. Mësohet se pronarët e klubit londinez Tod Boheli Bajrami bën për vetë edhe UEFA-n, shqiptari “ekspozohet” në Instagram Faqja zyrtare e UEFA-s për “Euro 2024” nuk ka “harruar” golin e shënuar nga Bajrami duke ekspozuar ditën e sotme fotografinë “Botërori 2026”, Messi barazon rekordin e Suarez-it Argjentina ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme fushatën e Eliminatoreve të vlefshme për Botërorin e Bajrami ndriçon Shqipërinë Shqipëria feston në Pragë një barazim që mund të vlejë biletën e Euro 2024.


[[[falas-]]] Egnatia Ararat Armenia transmetim i drejtpërdre 20 korr 2023 — [Falas==] Ararat Armenia Egnatia Rrogozhinë drejtpërdrejt faDukagjini but went on to represent Armenia U21 at international


Armenia U21 v Albania U21 results, H2H stats | Football Follow Armenia U21 v Albania U21 results, h2h statistics, latest results, news and more information on


Armenia U21 vs Albania U21 live score, H2H and lineups Armenia U21 is going head to head with Albania U21 starting on 8 Sept 2023 at 15:00 UTC . The match is a part of the U21 EURO, Qualification, Group E.


((SPORTI>>>>)) Partizani Escaldes drejtpërdrejt falas 1 gush 31 korr 2023 — Provoi ta vishte fanellën kuqezi të Shqipërisë U-21 në një miqësore... La Liga Granada zhvilloi sot një takim miqësor përballë “amatorëve” të


Armenia U21 vs Albania U21 Prediction and Picks today 8 September 2023 FootballMatch PreviewFor the upcoming season match, we forecast a tightly contested game between Armenia U21 and Albania U21. We advise you should place your bet on "Albania U21 Total goals Under(1. 5)". Match is going to start on 8 September, so you would see the results shortly. Match bonuses from partnersBetting Tips: Armenia U21 - Albania U21This block presents the statistical pattern Armenia U21 and Albania U21 based on the latest games. This allows the user to find out the most likely outcomes in a match. Sure things and H2H seriesArmenia U21 has scored less than 1. 5 goals in 6 of the last 7 home games.


Vija bregdetare vijon të jetë e populluar Mbrojtja e territorit, Këshilli i BE planifikon marrëveshjen e re Shqipëri–Frontex Këshilli i Bashkimit Europian ka vendosur të nënshkruajë një marrëveshje me Shqipërinë për aktivitetet operative të Ministri Balla takon kryetarin e KLP: Politikë penale më të ashpër kundër zjarrvënësve Këshilli i Lartë i Prokurorisë e vlerëson pozitivisht propozimin për ashpërsimin e dënimeve ndaj veprave kriminale brenda perimetrit Përmbytjet në Greqi/ Opozita akuzon qeverinë pse nuk i shmangi ato Shirat me furtunë në fushën e Thesalisë po rezultojnë tragjike për Greqinë, me disa viktima dhe fshatra të tërë Turqi/ 11 mijë vite burg për themeluesin e bursës së kriptomonedhave Gjykata e Stambollit ka dënuar me 11 196 vjet, 10 muaj dhe 15 ditë për mashtrim shtetasin Faruk Fatih Ozer, themeluesin e bursës për kriptomonedhat, Tanja Fajon: Me shpejtësi të plotë drejt vitit 2030 Javën e kaluar, në Slloveni, u organizua Forumi Strategjik i Bled-it (BSF), një konferencë e njohur për diskutimet e saj tradicionale rreth 8 Shtatori/ Maqedonia e Veriut feston 32-vjetorin e Pavarësisë Maqedonia e Veriut feston sot Ditën e Pavarësisë, 8 Shtatorin e vitit 1991 kur vendi u nda me referendum nga ish-Jugosllavia.


Bet:Corners - Total Under(10. 5)Comparison StatsThis block compares the results of the last 10 matches between teams Armenia U21 and Albania U21. The section contains statistics for goals scored and conceded, wins and losses, etc. 1 - Win0 - Draws9 - LosesWins - 2Draw - 1Loses - 73. 5Match goals average2. 70. 7Goals scored per match0. 62. 8Goals conceded per match2. 1129’Minutes / Goal scored150’32’Minutes / Goal conceded43’View all stats*All tournaments, last 10 matchesArmenia U21 Albania U21 PredictionThe time has come to choose a rate for this prediction.


Live Soccer Streaming & TV Schedules: Friday Sep 8, 2023 Latvia U21. Italy U21. Armenia U21. Albania U21. Sweden U21. North Macedonia U21. Netherlands U21. Moldova U21. Portugal U21. Andorra U21. Poland


Armenia U21 has scored less than 1. 5 goals in 14 of the last 15 games. Bet:Armenia U21 Total goals Under(1. 5)1. 43Albania U21 has sent less than 4. 5 corner kicks in each of their last 11 away games. Albania U21 has sent less than 4. 5 corner kicks in 11 of the last 12 games. Bet:Corners - Albania U21 Total Under(4. 5)There have been less than 10. 5 corner kicks in each of the last 11 Albania U21 away games. There have been less than 10. 5 corner kicks in 11 of the last 12 Albania U21 games.


[Live Sport>] Escaldes Partizani Tiranë 2022 25 korrik 2023 26 korr 2023 — (FALAS**) Egnatia Ararat Armenia drejtpërdrejt falas 20 korr Provoi ta vishte fanellën kuqezi të Shqipërisë U-21 në një


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page